Hodowla kotów tajskich i rosyjskich

yóWitam Panstwa serdecznie w dniu 14 marca przywitalismy miot rasowych kociat na literke D.

Kocieta sa po ro

MIOT E WOLNE DO REZERWACJI 🙂

Witam Państwa serdecznie w dniu 22 czerwca przywitaliśmy miot rasowych kociąt na literkę E .Kocięta są po rodzicach Hubert z rodowodem Wcf i po kotce Didi Lawendowa Ostoja*pl .W miocie urodziły się trzej chłopcy jedna dziewczynka .
W chwili odbioru będą w pełni samodzielne .Będą posiadały komplet dwóch szczepień na choroby wirusowe ,są trzy krotnie odrobaczone .W 8 tygodniu życia przejdą weterynaryjny przegląd miotu .Są zdrowe i wolne od wirusów .Felv ,Fiv ,Fip .Wolne od pierwotniaków Cryptosperydium i Giardia .Test ujemne .Są zaczipowane oraz wolne od wad genetycznych i anatomicznych .
Nasze kocięta i rodzice są wolni od wad genetycznych i anatomicznych .Gwarantujemy czystość rasy oraz pochodzenia .
Kot rosyjski – ten elegancki kot o srebrzysto-niebieskim umaszczeniu i intensywnie zielonych oczach uznawany jest za rasę hipoalergiczną, ponieważ w jego ślinie znajduje się mała zawartość białka Fel d1.

Na naszym facebooku jest grupa od paru lat dla właścicieli by mieli ze sobą kontakt .Nazywa się Koty tajskie i rosyjskie niebieskie z hodowli Bijou*pl .Na grupie podaje dużo porad weterynaryjnych .

Osobą zainteresowanym wyślę więcej zdjęć i nagram filmiki z każdym kociątkiem 🙂

Wolne kocurki  do rezerwacji

Elvis kocurek -wolny
Eris kocurek -wolny
Ps: Zapraszamy Państwa na filmik z naszymi kociętami jest na naszym facebooku 🙂

Wszystkie kocięta są prawidłowo socjalizowane i ufne do ludzi .Lubią kocie głaski i uściski .Są bardzo miziaste :)Zapraszamy serdecznie do rezerwacji kociąt :)Do odbioru są od 17 września zapraszamy serdecznie 🙂

>
Facebook